TË MARRË NJË KUOTË
SUN-01 CNC Oil Skimmer
Uji Oil ndarës SUN-01 është projektuar për të ndarë vajin nga prerja fluide për torno CNC. Ai është i përshtatshëm për qendër të vogla dhe të mesme CNC machine, torno CNC dhe pajisje të tjera.

SUN-01 CNC Oil Skimmer

  • Voltage input AC110 / 220V 50/60 Hz
  • Fuqia input 25W
  • Speed ​​rrotullues të pompë pushtet 0-80rpm Stepless rregullueshëm
  • Speed ​​rrotullues të naftës Scraper 0-30rpm Stepless rregullueshëm
  • Periudha e punës Setting 16 Periudhat në ditë
  • koha Gama 1min - 168h
  • Tank Oil Kapaciteti 4L
  • Temperatura operative 0-45 shkallë
  • Përmasat e përgjithshme 550 * 300 * 355mm
  • Pesha neto 12 Kg

Detaje

Oil water separator SUN-01 for machine CNC


ndarës të ujit Oil / vaj Skimmer është projektuar për të ndarë vajin nga prerja fluide për CNC lathe.It është i përshtatshëm për qendër të vogla dhe të mesme CNC machine, torno CNC dhe pajisje të tjera. Ndarës është një gravitetit pajisje ndarje të cilin dizajni është i bazuar në diferencën specifike gravitetit në mes të vajit dhe makinë wastewater.The është një produkt për mbrojtjen e mjedisit të cilat mund të zgjasin jetën e shërbimit të prerjes fluide dhe mjetet e prerjes, reduktuar kostot e prodhimit.


Përparësitë

1. pavarur percaktoje pluskuese gji thithje vaj i cili përdoret në pozicionin pluskuese shtresa e vajit. Ka dy lloje të fole thithje të naftës për të lëngshme të cekët dhe të lëngshme të thellë, përkatësisht, të përshtatshme për thithjen e shkëlqyeshëm të naftës e thellësi të ndryshme prerjes lëngjeve.

2. Madhësia e vogël, pesha të lehta, të lehtë për të vepruar, mund të përdoret në tanke fluide e mjeteve të ndryshme të makinës.

3. kontrolli Auto, mund të krijojë orën brenda 24 orëve për të realizuar operacionin pambikëqyrur në modelin auto.

4. 16 Periudhat për thithjen e naftës mund të vendosen sipas vitit, muajit dhe ditës, saktë për minuta.

5. Fuqia e AC220V / 110V, përdorni drejtpërdrejt kur mbyllën.

6. motor DC konsumit të ulët, operacion të qëndrueshme dhe të besueshme, makinë edhe mund të realizojë pa mirëmbajtje.

7. Ndarja e pastër fizik, tre-faza të filtrimit për të realizuar ndarjen e plotë, pa ndotje të mesëm.

8. Built-in sensor lëngshme nivel, alarm kur të naftës është e plotë.

9. Shpejtësia Oil kruese është hap-më pak.


Ndonjë pyetje, mos ngurroni të na shkruani një e-mail (tapremover@lyxc.com), ne do t'ju përgjigjen brenda 24 orëve!