Добие понуда
The Broken Tap Remover Portable EDM Machines can fast remove broken taps, drill, drift, screw, plug gauge, etc., without damaging to the work piece. Based on the portable design, they could process from 360 degree. Easily process on work pieces at any size, especially effective for large machine tools.

СЗО

НИЕ СМЕ

Luoyang Xincheng прецизен Машини копродукции, Ltd е основана во февруари 2004 година, има повеќе од 100 вработени и повеќе од 100 различни опрема, вклучувајќи опрема за обработка на машини, опрема за термичка обработка и тестирање на опрема за детекција. Компанијата има положено преку воени квалитет сертификација во јуни, 2005. Таа доби сертификат за квалитет ISO 9001-2000 производ во 2007 година и да се ажурира со ISO9001: 2015 веќе; доби само-менаџерски увоз и извоз квалификација во 2009 и во 2016 година од н.е. Ние успешно истражуван скршени чешмата смена во 2011 година и изградени магацини во RU, САД да се исполнат барањата на клиентите од 2015 година LYXC се работи напорно и developling постојано со нашите глобални дилери.

 

 

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

СЛУЧАЈ

ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ

кЛИЕНТИ

Изработка на слот со употреба на лист електроди

Изработка на слот со употреба на лист електроди

Види поголема слика
Азбука Одбележување на L6 челик

Азбука Одбележување на L6 челик

Види поголема слика
Отстрани Мали М3 Чешмите

Отстрани Мали М3 Чешмите

Види поголема слика
Висока моќност Преносни EDM SFX-4000B

Висока моќност Преносни EDM SFX-4000B

Види поголема слика
Пакување Пред Избави во Русија Магацински

Пакување Пред Избави во Русија Магацински

Види поголема слика
Допрете Екстракција без оштетување на Темата

Допрете Екстракција без оштетување на Темата

Види поголема слика
Повратни информации од Шведска за корисници

Повратни информации од Шведска за корисници

Види поголема слика
Повратни информации од нашите клиенти

Повратни информации од нашите клиенти

Види поголема слика
Повратна информација eBay

Повратна информација eBay

Види поголема слика
Клиент повратни информации на Јужна Кореја

Клиент повратни информации на Јужна Кореја

Види поголема слика
Шангај Изложба | 9-ти во Кина CNC машина Алатка Саемот на

Шангај Изложба | 9-ти во Кина CNC машина Алатка Саемот на

Види поголема слика
aliexpress Повратна информација

aliexpress Повратна информација

Види поголема слика
Индија Клиент случај покажуваат

Индија Клиент случај покажуваат

Види поголема слика
Индонезија Clinet Извадете Скршени Допрете случај покажуваат

Индонезија Clinet Извадете Скршени Допрете случај покажуваат

Види поголема слика
Република Чешка Клиент случај Покажи (SFX-4000B EDM машина)

Република Чешка Клиент случај Покажи (SFX-4000B EDM машина)

Види поголема слика
Проверете Клиент случај покажуваат

Проверете Клиент случај покажуваат

Види поголема слика
Индија Клиент случај покажуваат

Индија Клиент случај покажуваат

Види поголема слика
Австралија Клиент случај покажуваат

Австралија Клиент случај покажуваат

Види поголема слика

Се што можеме да ви помогнеме? Ве молиме слободно контактирајте со нас!

Земи Цитат

НАЈНОВИ ВЕСТИ

 • SUN-100-Сигурен пакување! Сигурен луѓе!

  SUN-100-Сигурен пакување! Сигурен луѓе!

  Reliable Packaging! Reliable People! SUN-100 No matter in which era, "reliable" is a very precious quality! Being reliable can let people around you trust,and reliable products can make customers trust as in the past; as the day goes by, The more re...

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

 • Избор на големина електрода и употреба на посебни електрода

  Избор на големина електрода и користење на ...

  Selection of electrode size and usage of special electrode The discharge area of the electrode is generally about 0.3 larger than its own diameter. For example, if the electrode diameter is 3mm, the processed hole diameter is about 3.3mm. When selecting the electrode, please...

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

 • Примена на EDM машина

  Примена на EDM машина

  Примена на EDM машина Поради флексибилноста на обработка на метали, EDM е широко се користат во машинската индустрија и е многу пофален! Сепак, во лицето на многу видови на EDM машини на пазарот, многу мајстори ќе бидат збунети. Тие не знаат каков вид на обработка може да се ...

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

 • MAX Динг, управен директор и извршен директор
  MAX Динг, управен директор и извршен директор

  Растворената супстанца на германските претпријатија. Дознајте од јапонски претпријатија. Победи слава за кинеските претпријатија.

 • Г-дин Џеј, КООСНОВАЧ И ЗАМЕНИК ГЕНЕРАЛЕН МЕНАЏЕР
  Г-дин Џеј, КООСНОВАЧ И ЗАМЕНИК ГЕНЕРАЛЕН МЕНАЏЕР

  "Висок квалитет, одлична услуга, се залага за развој". Со оваа компанија дух, ние се стремиме за производство на подобро Скршени Допрете отстранување Преносни EDM.

 • PROMISE
  PROMISE

  Ние гарантираме за квалитетот на нашите скршени Допрете смена. Ако SFX-4000B не може да работи за некои големи проблеми на квалитетот, ве молиме контактирајте не веднаш. Откако случајот е потврдена, Ве молиме да се уништи машината и го сними со видео. По видео е логиран, ние ќе издаде целосна наплата.